Aicinām Jūs uz GFK semināru Nodokļu aktualitātes 2024 - aktuālie grozījumi normatīvajos aktos (tapuši 2024.gada valsts budžeta izskatīšanas un apstiprināšanas laikā).

Lektore: Laila Kelmere, LNKA sertificēta nodokļu konsultante, GFK docente

Seminārs plānots 2 dienās: 19.janvārī un 2.februārī
Semināra ilgums: 3 x 45 min (18:00-20:15)

Seminārs notiks: tiešsaistē, ZOOM platformā

Saturs

  1. Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” – par darba devēja kompensāciju par darbinieka izdevumiem saistībā ar attālināto darbu, par darba devēja apmaksāto mācību maksu par augstāko izglītību izslēgšanu no algas nodokļa bāzes u.c.
  2. Grozījumi likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu” – par iespējamu pagarinājumu uz vienu gadu autoratlīdzības saņēmējiem piemērot esošo režīmu.
  3. Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli” – par akcīzes nodokļa likmju paaugstināšanu alkoholiskajiem dzērieniem, tabakas izstrādājumiem, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamam šķidrumam u.c.
  4. Autoratlīdzības īpašais režīms - vai turpināsies?
  5. Grozījumu Pievienotās vērtības nodokļa likumā – par slieksni, no kura ir pienākums reģistrēties par PVN maksātāju, par automašīnu uzturēšanas izdevumiem, pa priekšnodokļa korekciju zaudētiem parādiem, iespējamu PVN samazinātās likmes piemērošanu noteiktiem produktiem.
  6. Grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļa likumā – par mikrouzņēmumu nodokļa likmi u.c.
  7. Grozījumu Uzņēmumu ienākumu nodokļa likumā.
  8. Citas aktualitātes.

Dalības maksa

13,00 € + PVN 2,73 €

Apmaksai: 15,73 €

Pieteikuma anketa

Sadarbības partneri